Naši foodbloggeri

Varenie je umenie a pripraviť jedlo tak, aby chutilo nie len vášmu jazýčku, ale aj oku je ešte väčšia veda. Preto sme sa rozhodli osloviť odborníkov, ktorí tomu rozumejú. Rôzne recepty, zaujímavé inšpirácie a nápadité dekorácie jedál na našej stránke pre vás pripravujú na slovo vzatí odborníci. Zoznámte sa :)

Fooodblogerka Monika

Fooodblogerka Monika

Inšpirujte sa na našej web stránke zaujímavými receptami od foodblogerky Moniky z www.lapetit.sk, ktoré ulahodia nie len vášmu oku, ale aj jazýčku. 

Predstavenie foodblogerky Moniky:

"Rada používam sezónne suroviny z vlastnej záhrady a milujem nakupovať na trhu, ktorý mám za rohom. Rada varím zo “zdravších” surovín, vždy máme na stole čerstvú zeleninu a mäso jeme len občas:) Kvalitné a čerstvé suroviny sú pre mňa základ. "

Monikine recepty
Foodblogerka Bianka

Foodblogerka Bianka

Chutné  a hlavne zaujímavé recepty pre vás pripravuje aj foodbloggerka Bianka z www.foodblogerka.sk. 

A čo vám odkazuje Bianka? 

„Prostredníctvom mojich receptov chcem ukázať, že sa dá navariť rýchlo a zároveň aj chutne. Neodsudzujem mäsíčko ani sladké. Podľa mňa máme jesť všetko, ale s mierou. Aj keď niekedy to jednoducho nejde...“ 

Biankine recepty
Foodblogerka Veronika

Foodblogerka Veronika

Ďalšie recepty na našej stránke si môžete vychutnať aj od foodblogerky Veroniky z www.lenivakucharka.sk, ktorá pre vás pripravila zaujímavé, ale hlavne rýchle a jednoduché recepty.

Pretože ako ona hovorí:

"Rada robím tradičné i menej tradičné recepty, ktoré si môže spraviť naozaj každý. Sú jednoduché na prípravu, časovo nenáročné a pritom veľmi chutné. "

Veronikine recepty

Buďte pravidelne informovaný
o novinkách a nových receptoch

Chuti.sk na Facebooku Staňte sa aj vy
fanúšikom Chutí.sk

Chcem byť fanúšikom